O nas

Nasza misja to ‘Wasz udany wypoczynek za najniższą cenę’!

Nazywam się Krzysztof Dobaczewski i jestem podróżnikiem z zamiłowania. Turystyka zawsze była moją pasją, która rozwijałem zwiedzając kolejne kraje i doradzając przyjaciołom ciekawe kraje i hotele. Aby rozszerzyć działalność założyłem stronę JadeNaUrlop.pl, dzięki której nie tylko będziecie Państwo w stanie zarezerwować wczasy, skonsultować się z naszym pracownikami, jak i uzyskać wiele przydatnych w podróży informacji.

Wiemy, że każdy Państwa wyjazd powinien odpowiadać Państwa wymaganiom i możliwościom – zawsze więc doradzamy klientom miejsce pobytu i hotel skrojony na jego potrzeby.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo oferty wszystkich głównych organizatorów turystyki, mając możliwość porównania ofert pod względem atrakcyjności i ceny.

Do Państwa dyspozycji oddaję zarówno swoje usługi jak i wiedzę i doświadczenie moich pracowników – profesjonalnych konsultantek, które również zwiedziły wiele ciekawych miejsc, i posiadają szeroką wiedzę w zakresie doboru miejsca wyjazdu, hotelu i dodatkowych wycieczek i atrakcji.
Profesjonalna i fachowa obsługa oraz pomoc na każdym etapie organizacji Twojego wyjazdu sprawia, że korzystając z naszych usług poczujesz, że jako Klient jesteś dla nas najważniejszy.

Oferujemy wyjazdy dla tych z Was, którzy:

  • mają ochotę pobyczyć się na plaży
  • chcą pozwiedzać ciekawe miejsca
  • chcą zapewnić dzieciom frajdę w hotelu
  • chcą aktywnie spędzić czas
  • maja ochotę na wypoczynek ekstremalny

Wiedząc, że zasłużyłeś na długo oczekiwany wypoczynek, zrobimy wszystko, aby nic nie zakłóciło Twojego wymarzonego wyjazdu!

Jesteśmy po to aby TWÓJ URLOP BYŁ NIEZAPOMNIANY!